| DrMeow a întrebat:

Voi merge in curand intr-o excursie la Brasov cu clasa si vom merge si la parc aventura...sincer imi este cam frica, m-am uitat la niste poze si erau obstacole cam dificile.Acolo sunt oameni care stau de paza daca cazi :-s sau dau echipament bun? :-ss. Voi ati mers? Cum a fost? Apropo am 13 aniwinkingOfer funda:**

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Am fost.Sunt cam invidioasa pe tine ca as vrea sa ma mai duc, norocoas-o.Mie una mi-a placut foarte mult.Sunt niste oameni care te supravegheaza, dar oricum esti legata tot timpul, adica nu ai cum sa cazi chiar daca te dezechilibrezi.Ramai atarnata.Nu sunt chiar atat de periculoase.Pe fiecare traseu au acces copii cu diferite varste, la o inaltime mai mica sau mai mare. Sper sa te distrezi.

1 răspuns:
| BuBuRuZzZa_1967 a răspuns:

Am mers si eu. crede-ma ca eu am inceput sa plang cand m-am vazut acolorolling on the floor)) dar crede'ma nu poti sa patesti nimic ca ai niste franghii legate de tine si e echipament bun si stau si oameni de paza. depinde de ce obstacole ai vazut tu. sunt pentru varste diferite [pentru copii si pentru adulri] sa nu iti fie frica, fi curajoasa...prima oara o sa iti fie foarte frica... dar dupa o sa te distrezi ^_^ succes si sa imi spui cum a fost :* fundita?puppy dog eyes