| AvalohAlyn a întrebat:

Voi obișnuiți să beți ceai? De care?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cand supărată pe viață, beau ceai pana ma fac praf

| gemeni6226 a răspuns:

Pina 2005 am baut foarte mult ceai imi duceam in sticla si la servici (asta incepind de cand am fost mic copil!)m-am lasat de acest obicei cand am inceput sa lucrez intr-un loc unde nu aveai posibilitatea sa mentii ceaiul cald iar ceai rece nu mi-a trebuit.Imi plac ceaiurile de fructe dar din motive de sanatate trebuie sa trec pe cozi de cirese.

| Furnicuta000 a răspuns:

Menta, tei, musetel.
Alea cu fructe in care baga coloranti si arome artificiale nu ma pasioneaza