| AvalohAlyn a întrebat:

Obișnuiți să beți ceai? De care? Dar de ceaiurile dulci comerciale din comerț gen Lipton ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Sunt super obsedată de ceaiuri. Mereu beau și îmi fac tot felul' de combinații.
Preferatul meu e cu rom și vișine și măr, scorțișoară și diverse fructe.
Și mai îmi place ăla de papaya și ananas.

Alea de la Lipton sunt chiar bune.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Presupun ca te referi la cele care se vând la sticle, 'gata preparate', pline de conservanți și coloranți, care îți dăunează sănătatea.

| AvalohAlyn explică (pentru Catrice):

Scrie că nu are conservanți și coloranți artificiali pe sticle.

| Catrice a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Și fără acei conservanți care să-i mențină prospețimea, cum crezi ca nu se strica până la acel termen de valabilitate?!

| doctorandus a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, beau Pickwick (sirop de ceai verde), fara alti aditivi. Dar, nefiind un fan al zaharului, il beau destul de rar.

| doctorandus a răspuns (pentru Catrice):

Am raspuns mai sus. Am mai baut de asemenea Karvan Cevitam Ice Tea (sirop de ceai), dar si el destul de rar.