| bradysandro a întrebat:

Voi pe cine iubiti fetelor?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu iubesc. Sa zicem ca tin la extrem de putine persoane, insa nu am simtit niciodata ceva mai mult si sunt slabe sanse sa se intample una ca asta. Insa asa e firea mea, deci nu e nicio problema.

| Vans a răspuns:

Îmi iubesc câinele.

| fadnox a răspuns:

Ciocolata

| FearOfTheDark a răspuns:

De iubit nu iubesc pe nimeni...inca.Psihologul din scoala mi-a spus ca va veni timpul sa deosebesc dragostea de ura(sau ceva gen, nici eu nu imi mai amintesc).Nu cred ca se va intampla.Prietena mea cea mai buna e mereu alaturi de mine, deci pot spune ca apreciez ce face, nu ca o iubesc.
Mai am si amici cu care ies doar de amuzament dar nu as suporta sa ii vad zilnic.

| muzicadepoveste a răspuns:

De la o varsta frageda, pe nimeni, in afara de parintii mei!

| nothinglefttolose a răspuns:

Familie,prieteni happy

Tu? smug