| greyhound a întrebat:

Voi pricepeti umorul de la T/A?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Nu poti pricepe ceva ce nu exista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ciudat că spui asta, tu fiind implicat acolo și adulat aproape de toate minioanele alea. Și nu mă refer la înălțime, ci la ceva ofensator...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad legatura cu amuzamentul. Oricine se poate purta aiurea ca sa para "de-al lor".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

De ce ai vrea să fii de-al lor dacă îi consideri inferiori și neinteresanți?
Eu de-aia nu dau pe acolo. Nu mă interesează compania lor.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar n-am, eu personal fac acelasi lucru ca pe toate categoriile: citesc intrebarile si daca e cazul raspund, nu e ca si cum m-as implica in tot ceea ce fac ei, altfel de mult as arde-o pe chat-uri cu nume stupide sau as avea rude virtuale o.0

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Și totuși ele te iubesc și te cred de-al lor.
Fain camuflaj.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Uău,ma iubesc? Doar nu crezi asta, nu?
Parca se simte o nota de repros printre randurile tale...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Reproș pentru ele că parcă ar fi în clasa a treia când de abia descoperă că un om se poate săruta.
N-ai nicio vină.
Și normal că nu cred, nici ele nu cred, doar că e tare să idolatrizezi chestii că așa o fac toți. Am trecut de câteva ori pe acolo și în afară de știri penibile și neamuzante, nimic.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai majoritatea nu sunt foarte departe de varsta aceea, doar ca (,) cunostintele depasesc nivelul sarutului.
Yep, cam asta ar fi principiul: efect de turma.Sunt desigur si cateva exceptii dar apar prea rar pentru a fi luate in considerare de cei care nu prea trec pe la T/A.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ceea ce mi se pare păcat. Adică, ar fi ok dacă ar face chestiile alea față în față, cu colegii, nu cu necunoscuți. Sunt mici și pot fi salvați.
T/A nu a fost așa mereu, membrii au avut mereu defecte.
Îi preferam pe ei cu ale lor decât pe cei noi... în care predomină defectele și nu personalitatea.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dat T/A nu are umor.

| Wøodenpints a răspuns:

Ăla nu e umor. E doar o încercare jalnică a unor copii retarzi de a fi hazlii. Și nu-s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai exista asa ceva acolo de prin 2011. Acum la categoria asta sunt doar bisericute, copii de 10-12 ani care se amuza intre ei. Daca vine vreun "strain" care posteaza de joi in pasti pe acolo se uita la el ca la un intrus, un nenorocit care le-a murdarit presul de la intrare. Pur si simplu chiar considera ca au pus stapanire si ca intreaga categorie apartine cuiva anume. Nu mai comentez nimic despre modul in care ei se amuza pentru ca n-o fac niciodata, ei doar converseaza...in maniera lor.
Acum gasesti umor mai bun (existent macar) oriunde pe TPU dar nu la T/A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care umor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e umor, e decat o incercare, care aduce a prostie.

| david1234567890 a răspuns:

Nu prea... acum

| punkbuster9988 a răspuns:

Parerea mea:T/A e mai mult o manifestare libera(ca sa nu spun altceva)si nicidecum o categorie in care poti gasi intrebari si raspunsuri umoristice.Nu multi au talentul de a i face pe ceilalti sa rada; m as bucura sa gasesc o astfel de persoana in T/A.

| SatanSoul a răspuns:

Nu