| Otto2014 a întrebat:

Voi puneti poze cu voi pe Facebook? Mie nu prea imi place sa fac asta.

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Obsesie selfie, nu deloc, nu vad de ce sa fac asta, mai uitat cumva asa zisi prieteni? ca nu vad motivul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda.

| T0T a răspuns:

Nu, pun cu principesa Margareta.

| OldSoul a răspuns:

Mai pun, dar destul de rar iar cel mai adesea dupa un timp le sterg.

| R0R0 a răspuns:

Da

| deeeaqq a răspuns:

Da, pun cu mine.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu nu am cant de facebook nu vad vreo atractie sau ceva tare si interesant la site-ul ala.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nici daca aveam nu as fi pus.

| Aberdeen a răspuns:

Nu, nu ești nebun. Eu am destul de puține poze cu mine, și acelea sunt reprezentative. Câteva de profil, ca să pot fi reperată, câteva pe care vreau să le păstrez pentru că mi-s dragi, și sunt făcute cu persoane deosebite, și restul în care sunt etichetată. Dacă aș fi mai fotogenică, poate că aș avea mai multe, dar până una alta, ce rost are?

| Otto2014 explică (pentru Aberdeen):

Eu sunt fotogenic, dar na...

| Aberdeen a răspuns (pentru Otto2014):

E alegerea ta, nu mi se pare facebookul un site extraordinar oricum. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneam, dar l-am sters happy

| MistretulPufos a răspuns:

Nu, n-am chef de pedofili pe capul meu...

| Madesz a răspuns:

Una la doua luni.

| Адина a răspuns:

Da normal.

| Otto2014 explică (pentru Адина):

Deci eu sunt nebun, nu? Asa e.

| Адина a răspuns (pentru Otto2014):

Am zis că eşti nebun?
Nu, nu eşti.

| Catwomen123456 a răspuns:

Da