| AndreeeaConstantin a întrebat:

Voi purtati manusi? Sau caciula? Eu am gasit manusile astea http://www.okazii.ro/......a139547662 - mi se par foarte frumoase, insa nu am mai avut niciodata manusi fara degete. Credeti ca sunt comode? Pretul mi se pare f bun. Mereu gasesc cateva ceva ieftin si ok pe okazii.

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Port doar manusi ocazional, numai fara degete. Nu suport sa am toata mana acoperita, asa ca le prefer pe cele fara degete (pot raspunde mai usor la telefon, nu imi aluneca lucrurile din mana etc.)