| Mathias39 a întrebat:

Voi susțineți LGBTQ?

45 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dimpotrivă.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

@StrongHeart: "Ei fabrica bolile, provoaca razboaiele si toate nenorocirile astea." Say whaaaaaaa? Asta ca sa sar peste elucubratiile cu dumbniedzau... ca daca intram acolo, iti pun o intrebare foarte simpla: cum de in atotputernicia lui nemarginita a facut animale gay, inclusiv de-alea care fac s3x in grup si nu doar pentru inmultire, ci pur s3x pentru placere? (nu ma refer la oameni, ci la delfini)

| oSalamadra a răspuns (pentru suntserios):

Ieri zicea ca homosexualii fac ceva foarte gresit, azi se intreaba de ce crima e cel mai mare pacat =)) e in lumea lui

https://www.tpu.ro/......t-e-crima/

| oSalamadra a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Asta e genul de om care iti arata o floare si iti zice: cum poti sa iti imaginezi ca exista ceva atat de perfect ca natura fara un dumnezeu?
Intre timp, natura: peste 130 de specii de pasari si animale homoxexuale si probabil nici nu s-au descoperit toate
rolling on the floor
Habar n-au de ei

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cred ca totusi se referea la oamenii bogati nu la gay

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Logic asa am dedus si eu, insa la cum a scris-o, reiesea ca tot de gay e vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hottop1):

Du-te la munca. Poti mai mult decat sa te prostituezi.

| haileewatson a răspuns:

Normal. Niciun om nu trebuie discriminat in functie orientare sexuala. Toti oamenii trebuie sa aiba aceleasi drepturi si oportunitati indiferent de orientare sexuala, rasa, religie, etnie etc. Cei ce nu sunt de acord sunt doar niste maimute fara creier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Din contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru haileewatson):

Ce draguta si toleranta esti... nu ca maimutele fara creier care nu sunt de acord cu tine.
Toti oamenii trebuie sa aiba aceleasi drepturi, dar lbgt nu pentru asta lupta, ci pentru schimbarea radicala a societatii si pentru drepturi in plus pentru oamenii care deviaza de la firesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StrongHeart):

De ce?

| dullcat a răspuns:

Da.Cea mai buna prietena a devenit bi, iar la facultate si camin am interactionat cu astfel de persoane, si n-ai sa crezi: sunt tot oameni! Exista probleme mult mai importante decat frica asta impotriva lor, perpetuata tot de cei care provoaca o buna parte din tragediile si problemele Romaniei.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Romănia e o țară liberă.
Atăt timp căt iși plătesc dările, nu incalcă legile și au buletin de identitate romănesc. DA

Întrebări similare