| Asdgt5tgf a întrebat:

Voi v-ati certat vreodata cu parintii? In ce a constat cearta mai exact si cat a durat?

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eh,nu a fost chiar o cearta.
Parintii mei s-au suparat pe mine (a durat doar cateva ore) pentru ca am avut o problema la scoala(la sport, mai exact) si nu le-am zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă uităm cu maică-mea la nişte gif-uri perverse şi nu ne-am pus de acord la ceva laughing.
În următorul moment ştiu doar că am sărit pe geam, use water wisely.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Pai da,nu cred ca există copil,matur care nu s-a certat în viață lui cu părinții. Dar mereu au fost certe minore bazate pe faptul ca aveam opinii diferite, la mine în familie toți sunt fermi pe poziție și mereu dorim să demonstreze ca avem dreptate, deci de la această începe o ceartă, dar este doar una ca între colegi de grup, opiinii diferite.