| Effyyyy a întrebat:

V-ati certat. vreodata cu parintii daca de ce?happy

Răspuns Câştigător
| BoboDafuq a răspuns:

Vreodata? laughing
Asta e deja hobby.
Si motivele au ei grija sa le gaseasca.oh go on

6 răspunsuri:
| adelaadelaadela a răspuns:

rolling on the floor asta face parte din rutina zilnica. stai calma ca e perfect normal. mai ales daca esti adolescenta.

| bloodyhell a răspuns:

Da de mai multe ori din diferite motive.

| AtateaConditii a răspuns:

Aproape zilnic.
Zice sa invat ca nu stiu ce, dar am note bune si tot ma bate la cap cu asta asa ma enerveaza:@.Si tata nu ma cearta nu are treaba cu mine nici nu stie in ce clasa suntlaughing dar cand mama ii spune se preface si el ca ma cearta ca sa nu se supere mama.
Ce sa le faci.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

M-am certat cu ei că nu îi lăsam pe Cartoon Network.

| tmteo a răspuns:

Daca ne-am certat vreodata cu parinti daca de ce?rolling on the floor))

| 12qwerty a răspuns:

Nu este bine sa te certi cu parinti pana la urma ei tiau dat viata.