| anonim_4396 a întrebat:

Voi va uitati la serialul "Suleyman"? va place?

12 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Doamne fereste, nu!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu ma uit la asa ceva.
De fapt in general, nu ma uit la tv.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Se uita mama.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mă uit, e un serial de tot rahatul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mă uit.Mi se pare o prostie.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,da,la inceput nu prea m-am uitat, insa apoi l-am urmarit mai des si mi-a placut povestea de dragoste dintre Hurem si Suleyman, insa, in acelasi timp, toate intrigile din mijlocul actiunii...realizeaza intreaga actiunehappy. Cred ca este un serial foarte frumos, ce merita vizionat.

| LetMeHelp a răspuns:

Da, :X.

| JeffRider93 a răspuns:

Nu.E o tampenie.Nu am inteles nici acum "sirul" povestii laughing Ce sa faca si turcii astia?

| David98TM a răspuns:

Normal eu si mama ne uita-m la fiecare episod :X big grin.
Abia astept sa inceapa din nou din 3 septembrie

| deny2013 a răspuns:

Nu ma uit dar cred ca e dragut. happy

| Cristina64 a răspuns:

NU!straight face
M-am uitat cu bunica la "Inima nu respecta reguli"...Ala chiar a fost un serial frumoslove struck...Am invatat si cateva expresii si cuvinte in limba turca!love struck:*

| didii5 a răspuns:

M-am uitat la primele episoade cand a inceput, dar acum nu ma mai uit ca nu imi place filmul big grin