| HopeYup a întrebat:

Va uitati la serialul Suleyman? Ce parere aveti de MAhidervan? Dar de Hurrem?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ador serialul asta love struck.
Pai, Mahidevran mi se pare putin cam rea, dar pana la urma se apara pe ea si pe Mustafa. Iar Hurrem, de cand a devenit sultana, e cam malefica. Nici acum nu-mi pot da seama daca este personaj bun sau rau laughing.
Tu ce parere ai big grin?

| HopeYup explică (pentru anonim_4396):

LA fel. Hurrem e frumoasa dar prea geloasa! Mahidervan chiar daca vrea sa se apere a facut niste greseli care trebuiesc platite.Cine a pus-o sa o bata pe Hurrem? Sau sa puna otrava? Oricum e un film ne putem astepta la orice!

1 răspuns: