| AvalohAlyn a întrebat:

Voua ce va da energie?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Mie imi da energie ascultatul muzicii si mai ales cand ascult piese abia iesite FRESH tracks ador sentimentul si imi place sa petrec timp cu mama mea.Bafta!

| LoveSleep a răspuns:

Mia Khalifa.

| Mayhem666 a răspuns:

Ciocolata, muzica, si alte chestii.

| Cameliapantiru a răspuns:

Prezenta celor dragi, muzica, teatrul si cartile, plimbarile in natura, joaca cu catelusa mea, dansul.

| ShaOfHatred a răspuns:

Depinde.De exemplu daca sunt la scoala si sunt moarta de oboseala, beau un energizant si sunt good to go.Cafeaua nu prea o beau dimineata, mai mult noaptea in vacante. laughing
Dar daca trebuie sa merg la sala, numa gandul ca ma duc acolo ma stimuleaza(bine, si este un tip care face video-uri motivationale si amuzante pentru sala, ma uit la el).
Si probabil muzica.Am piese de rock care merg numa bine cand am nevoie de energie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. dar stiu ce ma secatuieste de energie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Energizantul si entuziasmul.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Somnul, orele plictisitoare, inghetata.

| Andwta a răspuns:

Cel mai mult imi da energie o melodie. Si cand ma alearga un caine, glumesc.