| AvalohAlyn a întrebat:

Voua ce va da energie? De unde va luati energia?

2 răspunsuri:
| SMH a răspuns:

Energia vine din grasimi si carbohidrati. Trebuie sa mananci bine dimineata la pranz si seara.
Iar intre mese, cand vrei sa rontai ceva, nu manca dulciuri decat daca ai nevoie de un impuls la sala. Energia lor dispare rapid lasandu-te fara vlaga. Nu te vei mai putea concentra
Legumele sunt cele care te ajuta pe termen lung. Merge un morcov.
In rest, dormi calumea, bea apa cand te trezesti, fa dus, stai la lumina,
bea o cafea, si misca-te, nu fi sedentar.

| SârghiLaura93 a răspuns:

Multe legume si fructe si niste suplimente naturale prescrise de un medic