| HinnaBunneh a întrebat:

va place de mircea badea v-ati uitat la emisiunea de aseara?

Răspuns Câştigător
| l0rre a răspuns:

Da.Omu ala spune totul Verde in fataa...happy

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal. E printre favoritii mei.Ironic pur sangehee hee

| Bacemi a răspuns:

Mie imi place mult de el. Nu il urmaresc mereu dar cand nimeresc la emisiunea lui ma uit.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu ma uit big grin Imi place mult big grin

mira
| mira a răspuns:

N-a fost cea mai reusita emisiune a lui, dar este si greu sa fii mereu la aceeasi inaltime.

| silver19 a răspuns:

Imi place dar nu il urmaresc tot timpul, dar spune purul adevar despre tara asta corupta si nu numai!

| LORY a răspuns:

DA! Ma uit in fiecare seara. E foarte tare. Emisiunea lui e una dintre putinele emisiuni romanesti care imi plac.

Iar la emisiunea de aseara... no comment. In prima parte am ras cu lacrimi laughing

| VladyCristian a răspuns:

Salut. Cred ca eu voi fi singurul care nu va avea o parere buna despre el. Mircea Badea e destept, are cultura generala in cap - insa este unul dintre cei mai antipatici realizatori de emisiune din Romania. Este arogant, flegmatic si increzut. Ar trebui sa aiba umor dar nu sa vorbeasca non-stop cu cameramanii. Nu ar trebui sa se creada asa grozav si sa faca caterinca de toata lumea implicand uneori oameni nevinovati. Urasc cand se ia de carcotasi... sad Asadar, e un om inteligent, dar nu e in niciun caz un om de cultura - cum multi il considera din pacate. Uneori te intrebi daca e in toate mintiile. confused straight face

| thealc a răspuns:

Da ...baiatu e destept... ce caterinca aseara

| B3cKham a răspuns:

Imi place foarte mult de Mircea Badea.Este un om cu un caracter deosebit.Are incredere in el, este sigur pe el, este foarte destept, inteligent. Este un om foarte amuzant dar din pacate nu toti il aprecieaza deoarece acest om, pe nume Mircea Badea spune multe adevaruri suparatoare, pe care altii nu le pot suporta... Este foarte special. Din 1000 de oameni poate 10 sunt ca el. Personal incerk sa ma uit cat mai des la el, dar din pacate nu reusesc mereu straight face

Faceti un exercitiu de imaginatie: Mircea Badea ---- Presedinte
Doar ganditiva! Nu dati commuri aiurea big grin

| trabardie a răspuns:

Da. E tare omu`!

| Nuuu a răspuns:

Daa ma uit in fiecare seara.Chiar are ceva in cap.
Aseara m-am distrat putin in prima parte a emisiunii cu acel Karaoke al lui.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place Mircea Badea, nu m-am uitat la emisiunea de aseara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost mult prea tare, am ras cu lacrimi!rolling on the floor imi place f. tare spontaneitatea lui, si faptul ca poate vorbi fluent limba romana happy, si ca de obicei are dreptate in ceea ce zice.
"Sunt rau baby, sunt rau!" rolling on the floor
b-b-b-b-bbaad cool