| gfghr a întrebat:

Va place emisiunea Cronica Carcotasilor. Eu zic c-ai super tare, voi

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu mă uit la tv.
Îți lipseșt semnul întrebării, apropo...
Baftă!

| Pricked a răspuns:

Nu mi se pare chiar aşa de interesantă. De altfel, toate emisiunile mi se par prosteşti şi inutile.

că-i*

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Emisiunea asta e difuzata de 13-14 ani.Nu-mi place, e plictisitoare, am vazut cateva scene amuzante pe youtube, dar tot jalnica ramane.Iar in anii astia m-am uitat de cateva ori, si asta in trecere.Sa vad ce se petrece acolo.

| Sociopat a răspuns:

In toti anii astia m-am uitat la atatia critici ca am capatat experienta necesara pentru a fi eu insumi un critic.Ma usurez pe toate emisiunile romanesti.
Ma uit doar pe HBO si Comedy Central.

| Ibrahimovic a răspuns:

E super misto. In trecut ma uitam saptamana de saptamana la ea, chiar si la reluare duminica, dar acum nu prea am timp sa ma mai uit.
Si era mult mai faina cand era si Huidu. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am obiceiul de a mă uita la tv.

| Alexandraaq a răspuns:

Eu nu prea ma uit la ea, mi se pare unori plictisitoare laughing
Dar e taree!

| KanekiKen a răspuns:

Dap