| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce youtuberi sau canale de YouTube urmăriți?

Eu:

1. Ciprian Lospa (Lopșa), datorită curajului de a expune public vloggerii, youtuberii sau companiile care promovează scam-uri sau "țepe".
- pentru sarcasmul său inteligent.
Lospa este pentru YouTube ceea ce este LoveSleep pentru TPU.

2. Paul Dadrian, pentru clipurile cu tentă paranormală și mai ales pentru voceea aceea creepy "Bun găsit, prieteni". devil

3. Recorder, pentru că sunt jurnaliști independenți, nu promovează interesele altora, și mai ales pentru curajul jurnalistului Victor Ilie de a se infiltra printre oamenii Patriarhului, realizând astfel reportajul care a prins cea mai mare notorietate la public și anume "Clanul Marelui Alb".

4. Larisa Butnariu, fostă victimă a traficului de persoane, care a avut tăria de a vorbi direct despre infernul în care a trăit aproape 4 ani în acea lume și pentru sfaturile pe care le oferă fetelor.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Jokerul Virtual,Cristian Alexandrescu, TeoriiIncredibileOficial(în general pe Claudia Mesea Paraschivescu), atenție, cad mere! și alții care nu mi-i amintesc pe moment.Aaa desigur și ImiPlaceSaMananc.laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am vreo 60, daca le scriu aici nu mai apuc sa dorm

| VoidEternal a răspuns:

SciShow, FirstWeFeast, MKBHD, JerryRigEverything, Johnny Harris, Zaiafet și Cătălin Moise, ZonaIT, câteva canale auto, câteva canale cu restaurări/reparatii, câteva canale despre filme, câteva canale de gaming. In concluzie, multe.

| Lukasssz a răspuns:

Pewdiepie-omu` e forta!

| Nirvanaaa a răspuns:

Eu urmăresc mai mult canale care mă ajuta sa invat. Bineînțeles, indienii m-au salvat la greu laughing.

| LordCristobal a răspuns:

Eu in general urmaresc canale de sport,travelling,lectii de viata si istorie.
Sport:Cronicile Sportului si Culisele Sportului
Travelling:Marian Adventures,Haihui in doi si cativa din strainatate.
Lectii de viata/motivationale:Vid Chronichels, Life lessons with Luis, Dharman si Povesti de familie.
Istorie:Istoria pe sleau, Kings and Generals, Epic History.

| 4ndr33y a răspuns:

Nu urmaresc youtuberi romani, doar ocazional.

Ma uit la :
-The Infographics Show (mini documentare)
-Coryxkenshin (Reviewer jocuri video si clipuri horror)
-Brewstewfilms (clipuri scurte animate de relatari comice)
-Horror Shorts Party (povesti horror)
-The Kiffness (producator muzical mai diferit)
-ThioJoe (stiri, tips & tricks din IT)
-The Film Theorists (review filme dintr-o alta perspectiva)
-Smoorez (reviewer de chinezarii de pe wish)

Si multi multi altii...

| Strwberrs a răspuns:

Pisica miau miau
max infinite
Cristina cocolix
snik
selly
andra gogan
andreea bostanica
iuliana beregoi etc

| Feri5 a răspuns:

Exact Recorder urmăresc și eu și e chiar foarte fain canalul!

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Eu urmăresc
Andrei Radu Meditații la desen, Lecții de viață, Iubire cu de toate și tot ce are legătură cu caricaturi

| Cristian9616 a răspuns:

Pe Paul Dadrian îl urmăresc și eu. Mai urmăresc pe următorii: Atenție cad mere, Backpackyourlife, Totul despre Tot, Teorii Incredibile, Dumnezeu te iubeste, Jokerul virtual și mai sunt plus Recorder