| Florentina9210 a întrebat:

Voi ce youtuberi aveti ca favoriti/urmariti?

eu: Paul Dadrian, danooct1, Neogenesis, rogueamp si Mikey Haș.

21 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

HowToBasic, sigur i-ar placea de tine

| William a răspuns:

Ilie's vlogs, codrin, uneori tequila, Vlad coste, zaiafet, how to basic, crazy russian hacker.

| Florentina9210 explică (pentru William):

Tequila, mie personal nu imi place. Nu stiu de ce.

| RAY a răspuns:

Atentie cad mere, satana, noaptea tarziu, Doktor Allwissend, DontTrustTheRabbit, Kelly MissesVlog, AsapSCIENCE

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Pe Atentie cad mere, l-am uitat sa il mentionez, care e la fel de interesant si imi plac videoclipurile sale.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Doar ca nu prezinta dovezi asa ca numai ma uit, aia nu-i stinta, cand afirmi ceva trebuie sa dovedesti acel lucru si empiric

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Uita-te si la Paul Dadrian!

| Drimmero a răspuns:

Paul Dadrian, Crodrin Bradea, cam la ei ma uit des. Ma uit si cei care fac treaba cu traficul din Bucuresti, Iuda za runner si Bucharest Bike Traffic.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

De Paul ai auzit de la mine, nici nu stiai de existenta sa. Daca nu ti-as fi aratat eu videoclipul cu DW.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu stii nimic, am dat de Paul Dadrian de mult pe Youtube, dar nu il urmaream foarte mult, dar acum il urmaresc mai des, e genial omul.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ti-am starnit eu interesul. Ai parut destul de interesat de videoclip si in acelasi timp si uimit. Si nu imi spune tu mie ca nu stiu nimic!

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Mi-a adus aminte tipul de actorul Wes Bentley, tie nu? seamana.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu ma intreba de actori ca nu-i cunosc...

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Cauta-l pe Google, sa vezi ce seamana. A jucat si in fimul Ghost Rider.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Seamana, seamana, dar nu prea tare, cel putin asta e parerea mea.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu am prea multi ca sa pot sa ii numar, am peste o suta de abonamente pe Youtube, dar sunt doar vreo 40 sau 50 de Youtuberi pe care ii urmaresc, si sunt cam doar din Romania, UK si USA, si cred ca si din Australia. Daca as sta sa ii numar acum, sigur as uita o gramada, pentru ca sunt mult prea multi.

| RareşTPUro a răspuns:

Mikey Has, Codrin Bradea, Creative Monkeyz, MaxINFINITE, Nelson Mondialu' laughing, Bianca Adam, Andrei Cosmin, Atentie Cad Mere!, Adrian POV (e super de treaba), George Buhnici, Noaptea Tarziu, EPIC Show, Iuda Za Roadrunner, bucharestbiketraffic, BucTrafic, (Motor)Bike, LikeOne, Mircea Bravo, BRomania, Levi Elekes si Casey Neistat.

Nu toti sunt favoriti, dar pe restul enumerati ii urmaresc.
Sunt mai multi care ii urmaresc, dar daca ii enumar pe toti umplu pagina aici laughing

| syd a răspuns:

Papa franku, how2basic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu numa' la carnatii de Pleşcoi ma uit cu interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai imi placea Andrei Cosmin, pana am ramas wtf ce frumos recita un articol de pe pitici gratis ( site-ul ) si mi s-a cam luat. happy