| anonim_4396 a întrebat:

Voua cum vi-se pare sa fumezi pe strada in timp ce mergi undeva sau vii de undeva? Ce parere aveti despre asta?winking

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O parere destul de proasta

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un gest foarte URAT. Amenda mare e parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Cat e amenda?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Cea mai mica 70 lei

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Fumatul nu este sanatos, si nu este deloc interesant sa fumezi pe strada. Fumand iti strici plamni si mori cu 10 ani mai repede.

| Cupcake2001 a răspuns:

Eu zic sa nu fumezi de fata cu lumea nu este prea frumos lumea poate sa fie rea. Raspunsul meu cel mai corect ar fi sa incerci sa te lasi de fumat stiu ca nu este greu ca si mama mea fumeaza. Sper ca te am ajutat. NOROC!

| anonim_4396 explică (pentru Cupcake2001):

Adica cum este rea? La ce te referi? big grin