| anonim_4396 a întrebat:

Voua va este frica de ce se afla in intuneric dupa ce lumina s-a stins?

21 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am trecut de mult de varsta aia in care imi era frica sa intuneric,, am depasit si eu stadiul ala

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Tie?! Îți era frica de intuneric? laughing la ce vârstă?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sub 10 ani,, mai mult ca sigur.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero junior avea fobie de întuneric. Aww... laughing ce drăguț

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu face pe viteaza ca oricine avea fobie de intuneric!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu am avut! big grin

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sa inteleg ca ai acum? Foarte bine ca nu ai avut, e un lucru bun

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, nu am. Din contra, imi place sa ma plimb seara pe aleile dubioase. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Tu esti ciudata de fel

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Poate ca... da sau poate ca... nu. *sunete grave de fundal, posibil o arie din Bethoween=> tam, tam, TAM*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu de întuneric mi-e frică, mi-e frică să nu mă împiedic de ceva! ))

| RainmakerX a răspuns:

Am trecut de faza aia cu mult timp in urma. Acum imi place intunericul.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, nu am treabă. Ma deranjează mai degrabă lumina puternica (sunt mai sensibila la schimbarile bruște întuneric-lumina si lăcrimez abundent)

| oglindasultanului a răspuns:

De chestiile mici care nu se pot vedea fara microscop, alea vin mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sting lumina si fug in pat ca sa nu ma prinda spiritele rele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oarecum da, am o pisica nebuna care ma pandeste si ma trezesc cu ea sarind pe mine. laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi, ea sare în brațele tale de frica pisoiului!hee hee

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Ihi, asta vrea bestia asta sa creada toata lumea dar de fapt imi imbratiseaza picioarele ca sa ma poata musca mai bine laughing
https://s24.postimg.org/qnjqm6jut/CAM00645.jpg

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

E al tău? Ce scumpic e...
Să ai grijă de el, să nu îl sperii! ))

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

O sa-mi dau silinta!laughing

| ălkjmhgf a răspuns:

Se află aceleași lucruri care erau și când lumina încă nu se stinsese. Deci, nu îmi e frică laughing