| RAY a întrebat:

Voua va plac discutiile astea **comune** de genu barfe, discutii inutile?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de subiect

| RainmakerX a răspuns:

Discutiile inutile imi plac.
Barfele nu.

| Plato a răspuns:

Barfe si chestii nu.
In schimb, si subiectele mai non-academice imi plac, de exemplu fotbalul / serialele etc.

| RAY explică (pentru Plato):

Si mie, uite as prefera sa vb despre filme gen repetarea unei zile la nesfarsit sau universuri pararele

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Mie despre calatorie in timp, imi plac paradoxurile ce se formeaza.

| GirlOnline81 a răspuns:

Cu toții le avem intr-un fel sau altul. "Discuții inutile", la ele ma refer.

| MPersephone a răspuns:

Stii care e ideea? oamenii mereu vor discuta oameni si asta e. Te duci in vizita la rude la tara, apoi te intorci acasa si discuti impresii, ce ti-a placut sa vezi si ce nu. Eviti ce nu iti place. Dar e adevarat ca sunt persoane care barfesc exagerat, cele mai neinsemnate detalii. Fereste-te de asa oameni. Dar e imposibil sa nu discuti despre alte persoane, dar mai mult se bazeaza pe perceptia ta asupra lor.

| PuyaTimonel a răspuns:

Nu. Mi se par fara sens din moment ce te poti intalni cu persoana cu care ai ceva, si sa spui ce ai cu ea. (Ma refer in general) Sau prin telefon( apel )

| Treachery a răspuns:

Urasc barfele scoase de pitipoance proaste