| didii5 a întrebat:

Voua va place cand tuna si fulgera afara?

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi place foarte mult, in special sa privesc furtuna de la fereastra sau de undeva de afara, dar dintr-un loc acoperit, cum ar fi un balcon sau veranda. Ma linisteste si, in mod straniu, prefer ploaia si vremea inchisa in locul soarelui.

| Deleb a răspuns:

Nu chiar, cand dormi e mai rau decat daca ai face gauri in zid, insa uneori prefer sa tune si fulgere cand au colegii planuri.

| monstrulet a răspuns:

Mai ales cand vine si racoare.

| Undercover10 a răspuns:

Da, ador cand tuna si fulgera! Imi da o stare de liniste..plus ca imi place sa si fotografiez fulgerelehappy

| vldut a răspuns:

Da e frumos as vrea sa ploua acum

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Da :X Ador asta. Imi amintesc de anul scolar trecut cand a inceput sa ploua cand eram in timpul pauzei, si vine o colega [cea mai proasta din clasa] si ne zice ca afara TUNETA si fulgera laughing TUNETA rolling on the floor Am ras toata pauza mare de faza astalaughing

| Lauria a răspuns:

Da,îmi place.Îmi aminteşte de copilărie, când mai fulgera pe afară şi eu imediat ieşeam la geam ca să admir peisajul.

| Deanme a răspuns:

Mie imi place sa vad fulgerele.