| RAY a întrebat:

Voua va place cum arati in poze? va place cum arati in ele?

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In unele da,, in altele nici nu vreau sa le vad!

| T0T a răspuns:

Nu sunt foarte fotogenic.

| Florentina9210 a răspuns:

In unele da, in altele nu. Dar, ce rost are? Cine a fost sa ma placa, a facut-o deja.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Asa e si va mai fi

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Da.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Tu urata nu esti, multi te plac in secret, asa e moda in ziua de azi, fetele sau masculinzat iar baieti devin fetite timide

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Mersi! Stiu asta, insa nu mi-ar mai strica cateva kg. Atat!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Baga o dieta bogata in grasimi si zahar, mai bine cultiurism pentru ca tu ca fata ai mai muta grasime si ai nevoie de masa musculara nu de grasimi, mai multe carne de pui, porc si 2 gantere de 10 kg si mergi la sala, ca esti fata nu inseamna ca nu poti face culurism de fapt fetele rezista mai mult la efort fizic, suferinta fizica, duerere

| justanotheruser99 a răspuns:

In general ies destul de bine, insa uneori fac niste fete atât de comice incat chiar si eu rad atunci când le revăd. laughing dar tot îmi plac. Sunt amintiri, iar eu sunt genul care are o grămadă de poze, in special jenante rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, arat diferit în poze fata de realitate

| xjkl a răspuns:

Nu.

| RAY explică (pentru xjkl):

De ce?

| xjkl a răspuns (pentru RAY):

Pentru că sunt urâtă. Cum de ce? laughing

| RAY explică (pentru xjkl):

Nu cred asta, doar asa crezi ca esti

| xjkl a răspuns (pentru RAY):

Dacă eram frumoasă, ieșeam bine în poze laughing Ție îți place cum ieși?

| RAY explică (pentru xjkl):

Nu prea fac poze rar, nu prea imi place cum ies in ele

| SANDREIH a răspuns:

Nu pentru ca in marea majoritate a pozelor nu ies bine, nu sunt fotogenic deloc si imi urasc fata si corpul.