| RAY a întrebat:

Voua va raspunde cineva pe badoo?

Am facut un experiment, am trimis mai multe mesaje catre anumite fete dar nimic in schimb pe tinder au raspuns

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Mie mi-au dat mesaj (nu raspuns, ca nu eu am scris), mai exact 53 de barbati in 6 saptamani, fete nici una. Na, nu puteam avea pretentia sa ma placa toata lumea, HAHAHA! Da na, nu i-am placut eu pe ei. Deci cine te place, raspune si se intampla rapid, sau da mesaj direct fara sa scrii tu (adica nu sta dupa tine sa zici).

| Alexandrionelu a răspuns:

Dacă vrei sa îți răspundă vreuna de pe Badoo, ar trebui sa începi conversația cu: "îți ofer 100 € pe oră" laughing
Asa poate le stârnești interesul tongue

| RAY explică (pentru Alexandrionelu):

Cum primesc sute de mesaje, iti dai seama ca sau plictisit daca nu gasesc ceva cool