| katyperry12 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat sa aveti o urmarire de masini chiar in fata voastra?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Te pasioneaza compilatiile cu masini? urmariri? accidente banale? cauta pe youtube russian road rage, vezi ce bine stiu aia sa conduca laughing [deloc]

| BassHunter13 a răspuns:

Statea radaru, vine un junghi de Dacie Papuc pe a doua banda si politistu sare din masina..Probabil sofer ori nu a vrut sa opreasca ori nu a obs sa tot dus. Politia a intors masina si dupa el! Pana a intors ala masina a prins ceva avans dar politia dupa el! Dupa vreo 20 km s-a oprit alalaughing

| pisicutzamik a răspuns:

Da,am vazut laughing

| luma a răspuns:

Nu

| GeorgeX1999 a răspuns:

Asta e de la ddh nu?