| Yosii a întrebat:

De ce e viata asta asa de proasta? angry. voua vi s-a intamplat sa aveti zile in continu proaste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa! sad de o gramada de ori. Simteam ca toti sunt contra, nu mai stiam ce sa ma fac.Am incercat sa ma inveselesc singura, am citit bancuri etc.Pana la urma situatia sa calmat si totul a fost binewinking! Succes!winking

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

De-ar fi numai lapte si miere ce bine ar fi, toti mai au si zile proaste dar v-a rasari soarele si pe strada lor

| mihaelaa18 a răspuns:

Asa este viata nu este niciodata asa cum ne asteptam noi sa fie,uneori este frumoasa,alteori este trista dar noi trebuie sa trecem peste si sa privim increzatori spre viitor si sperand ca maine va fi o zi mult mai buna decat cea de azi.
Si mie mi se intampla sa am zile proaste mai mereu,dar le fac fata si trec mai departe oricat de greu mi-ar fi si oricat de greu mi s-ar parea.
Pe tot parcursul vietii vom avea parte de zile frumoase,si zile mai putin frumoase,zile triste, asa ca trebuie sa tinem mereu capul sus si sa privim inainte, sa nu lasam ca o prostie sa ne strice viata pentru ca indiferent de ce probleme avem viata este frumoasa si merita traita din plin.

| Sirena4Winx a răspuns (pentru mihaelaa18):

Filozofic, dar frumos O.o

| Catcherintherye a răspuns:

Da
am avut... vreo 2 luni la rand ...trebuie safii precaut si sa te retragi din lucruri care crezi ca iti pot aduce ghinion

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Viata este ''grea'' totul este greu pe Planeta noastra.Da am avut foarte multe zile proasta una dupa alta sau chiar si saptamana de saptamana.Asta este viata.

| MonsterEnergy a răspuns:

Oho.Am avut zile in care imi venea sa ma zgarai pe ochi.Veneau necazurile pe banda.Partea buna e ca o sa vina zile mult mai bune.Asa se pastreaza echilibrul big grin. Daca esti prea fericit, te plictisesti.Prin viata trebuie sa treci prin toate happy