| Speed99 a întrebat:

Voua vi se pare normal ce fac acesti parinti cu proprii lor copii doar pentru a fi platiti?

https://www.youtube.com/watch?v=-0vPqxSVaG4

15 răspunsuri:
| Speed99 explică:

Inteleg ce vrei sa spui - da, educatia sexuala este foarte importanta, dar nu iti invata copii cum sa se masturb'eze in fata camerei, cand vei stii ca milioane de oameni vor vedea asta. Astea sunt lucruri private. Si nici macar nu cred ca asta e o metoda buna de a vorbi cu copii tai despre mastur'bare. Nu cred ca vrei sa ai lotiune, vibratoare, dildo-uri puse pe masa in fata ta in timp ce parintii tai iti explica in detaliu exagerat cum se folosesc.

Discutia despre mastur'bare ar trebui sa fie una simpla despre corpul tau si sex, nu ai nevoie sa faci demonstratii despre cum sa atingi punctul G la niste copii de maxim 11 ani.

Punem pariu ca acum copii aia sunt bataia de joc la scolile la care merg? Si-au ruinat toata copilaria doar pentru ca parintii lor sunt niste liberali insetati dupa bani.

Nu-mi vine sa cred ca parintii au fost de acord sa faca asta, stiind cat de jenant va fi. Abuzeaza copii inocenti pentru bani si faima, ceea ce e trist.

| Speed99 explică:

"Cum sa fie de rasul lumii?" - deci tu ai fi in regula, ca in clasa a II-a, sa ajunga un videoclip cu tine pe internet in care stai in fata unor vibratoare si lotiuni, iar maica-ta sa-ti explice, mult prea detaliat, cum sa iti atingi punctul G?

Ai dreptate, sunt sigur ca nimeni nu te va lua la misto pe tot parcursul copilariei!

"copiii par destul de inteligenti, cat sa aiba alte preocupari la varsta lor decat self pleasuring." - deja incepi sa te contrazici singura. Exact - copiii ar trebui sa aiba alte preocupari la varsta lor, deci de ce pana mea trebuie sa le arati cum arata un vibrator, LA 8-11 ANI? Baietii nici macar nu stiu ce-i aia erectie, iar la fete nici macar nu le-a venit ciclul, deci de ce trebuie sa le bagi in cap chestii d-astea?

Masturbarea trebuie sa fie o chestie nerusinoasa si naturala, insa nu si pentru copiii astia, pentru ca parintii lor sunt niste oameni scarbosi, tipic liberali, asa ca mereu isi vor aminti de videoclipul asta si cat de multa bataie de joc au primit in timpul scolii din cauza lui.

Si da, asta e abuz. Ei aduc copii in fata camerei, ii pun in situatii cat mai jenante (pentru ca asta atrage atentia, si atentie = bani), si apoi profita de pe urma rusinii lor, iar copiii, cel mai probabil, nici macar nu stiu ca aia care ii filmeaza sunt platiti pentru ca fac asta.

Din nou: nu am nimic de spus contra explicarii copiilor ce este masturbarea, dar nu o fa asa cum au facut-o parintii astia. Nu o fa in fata camerei, si nu ii arata cum se freaca un dildo, pentru ca il bagi in pamant de rusine, si ii vei distruge primii 20 de ani de viata sociala.

| Speed99 explică:

Daca tie asta ti se pare "funny", un videoclip in care niste parinti le arata copiilor pre-puberscenti cum se foloseste un vibrator, si esti de acord ca WatchCut si parintii sa fie platiti pentru asta, imi pare rau, dar esti bolnava.

Ce s-a intamplat cu adevarata copilarie? La varsta lor ar trebui sa se joace cu Lego, nu cu vibratoare. Deja sunt atacati cu destule innuendo-uri sexuale la televizor si in muzica, nu mai e nevoie sa ii rusinezi si mai mult facand ceea ce fac parintii astia. E scarbos.

In fine, vad ca deja adresezi atacuri personale, deci nu mai vad vreun motiv pentru care sa continuam dezbaterea. Iti urez succes in a-ti invata copilul de 8 ani cum sa-si bage vibratorul in vagin, in fata camerei, si sa lasi milioane de oameni sa vada asta, inclusiv scoala la care merge!

| Speed99 explică:

Nici nu sunt surprins ca il admiri pe bufonul de extrema stanga, Mircea Badea, pupincuristul PSD-ului si a lui Liviu Dragnea, ca doar na, sunt socialisti. Cand toata tara cunoaste Antena 3 si Romania TV ca fiind cele mai infecte surse de stiri, tu iei sfaturi de la ei. Parca esti baba d-aia care a fost pacalita la meeting-uri cu ulei si faina sa-i aclame.

Mircea Badea este un om infect, cu mintea incuiata, zero caracter si un pupincurist atunci cand situatia i-o cere.

Am inteles ce fel de persoana esti, si acum chiar nu are rost sa mai continui chestia asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Cea mai infecta sursa de stiri e Digi24. Explica, te rog, ce era rau in OUG13.

| Speed99 explică:

Zau? Ultima data cand am verificat, Badea avea ca "fani", batrani inculti si needucati pe situatia din Romania. Batranii astia, au fost mintiti de Badea asta al tau, sa voteze cu PSD, ca cica le vor mari pensiile. Uite ca a trecut mai mult de 6 luni, si nu au facut nici o schimbare. Singurul lucru care l-au facut, a fost sa scoata 600.000 de romani in strada, care protestau contra guvernului lor si contra Antena 3 si Romania TV.

Pana si atunci, Badea sustinea PSD, sustinand legea care era pe cale sa ierte toata coruptia din Romania.

Singurul lucru pe care Badea si gang-ul lui de comunisti il fac, este propaganda PSD. Un partid socialist, o ramura a comunismului.

Nu sunt basist, nu sustin pe nimeni in politica asta de rahat din Romania, dar nu iti pot permite sa spui ca presedintele nostru ne face de ras, din moment ce tocmai s-a intalnit cu presedintele SUA, dand dovada de o engleza-exemplu. Si nu, asta nu e detaliu insemnificativ, ca pana la el, toti presedintiii ne-au facut de ras, avand o engleza pocita. Nu il sustin nici pe presedintele nostru actual, dar este o imbunatatire de la ultimii lideri pe care i-am avut.

In fine, las-o balta, vad ca imi bat gura degeaba. Chiar credeam ca ai minte deschisa, pacat, esti doar o alta oaie urmarind turma.

| Speed99 explică:

Cred ca cireasa de pe tort, "duamne", retuseaza faptul ca esti din clasa inferioara a acestei tari, un nimic. Nici tu nu stii ce vorbesti. Comunismul este cel mai toxic lucru care s-a intamplat in lumea moderna, pe langa fascismul nazist.

Crezi ca esti edgy pentru ca doresti sa se reinstaureze comunismul, fato? Nu esti. Singurul lucru de care dai dovada e lipsa totala de cunoastere a istoriei propriei tale tari, o ignoranta asupra oricarui argument rational, obiectiv si calculat.

Am avut discutii mai deschise cu pocaiti decat cu tine. Te pup, nu mai imi raspunde, cred ca enuntul "duamne ajuta" a fost o incheiere perfecta a acestei discutii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Prietene, esti intoxicat de propaganda neomarxista, te rog eu, inceteaza sa faci pe cunoscatorul istoriei si patriotul site-ului pe aici. Cele mai mari nenorociri ale lumii asteia si ale tarii noastre au fost aduse de capitalism, de Carol al II-lea si de evrei (khazari). Si crede-ma, asta nu ti-o spune ''cineva din clasa de jos''.

| Superior a răspuns:

La ce naiba mi-ai dat link? SI baba aia sa-i zica la o fata cum se face placere la penis? Apropo, uita-te la asta si zi ce crezi https://cdn.discordapp.com/......iii.mp4

| ShaOfHatred a răspuns:

Sincer nu ma priveste.Adica da ei vor sa-si creasca copiii asa, nu ma priveste(atata timp cat nu ii abuz sau ceva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par cam mici dar ce nu fac oamenii pentru bani

| thegreatsoutherntrendkiller a răspuns:

De unde stii ca o fac pentru a fi platiti?

| Speed99 explică (pentru thegreatsoutherntrendkiller):

Pentru ca asa functioneaza capitalismul. happy
Cat de prost sa fii sa faci asta fara a fi platit?

| thegreatsoutherntrendkiller a răspuns (pentru Speed99):

Deci nu stii.
Sa faci ce? ce vezi tu acolo?

| Speed99 explică (pentru thegreatsoutherntrendkiller):

Cu ce sa incep? Vad parinti care le explica propriilor copii cum se atinge punctul G, in timp ce in fata lor se afla lotiune, vibratoare si dildo-uri, si cel mai important: in timp ce sunt filmati pentru bani.

Da, asta nu suna a abuz deloc!