| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Vrea sa-mi atraga atentia? laughing)
Acum cateva luni i-am dat follow pe Instagram unei fete care mi s-a parut interesanta, a dat si ea back, au trecut cateva zile si m-a scos. N-am facut nimic care s-o fi deranjat, nici macar n-am vorbit.
A trecut cred ca o luna sau mai bine si nu stiu cum am dat din nou de contul ei, i-am dat din nou follow si ea la fel, mi-a si apreciat ultima poza si surpriza, acum cateva zile m-a scos pe mine sa nu o mai pot urmari, dar ea ma urmareste in continuare laughing)) Ce naiba? Asta n-am mai intalnit.
Ma gandesc ca vrea sa-mi atraga atentia, sa-i dau mesaj sau ceva. Nu e ca si cum ar fi gresit cand m-a scos doar ea pe mine ca intre timp vede ce mai pun la story si ar fi putut sa-si dea seama atunci ca a gresit sa nu ma mai urmareasca si ea, dar n-o face.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Misterioase sunt fetitele din ziua de aziwinking

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Simpatic):

Da, dar nu cred ca mai e o fetita, are aproape 23 de ani laughing))

| LoveSleep a răspuns:

Țin minte poza de profil, ești de ceva timp aici.

De ce te tot întrebi atât? Îi dai mesaj, nu-i dai corona.
Doar nu începe cu "bună" și ar trebui să fie totul ok.