| casandra2222 a întrebat:

Vreau s-o rog pe stela sau daca nu mai e ea pe inlocuitorii ei sa le stearga contul celor care tot fac reclama la un anumit site ceva de genu www.zuum.ro pentru ca deja mia ajuns

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa trimiti un mesaj la Contact cu link-urile catre profile celor, care incalca regulile si imprastie Spam pe TPU. Asa vei fi auzit/a si se vor lua masuri. Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@casandru, multumesc pentru apreciere! Succes la raportari! Numai bine!

| larysa_4174 a răspuns:

Mai pun si "raspunsuri" de genul uite raspunsul tau...adica mint pe fata