| coco36 a întrebat:

Vreau sa adopt un copil direct dim maternitate. Daca exista vreo mamica care nu poate sa isi creasca bebelusul as fi fericita sa o ajut.

Răspuns Câştigător
| Cattalina a răspuns:

@FeliciaVet te`ai gandit ca probabil ea nu poate avea copii si de aceea vrea sa adopte unul?tongue

2 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna
de ce nu faci tu un copil? iti spun 100% ca nu o sa il iubesti asa cum merita
nu s-a rupt din tine, nu e al tau, nu va primi dragostea necesara
copii abandonati in maternitate sunt fara numar, nu mai bine te duci tu acolo direct? dar nu mai bine te duci la un doctor sa iti spuna cauza pentru care nu poti ramane gravida?
felicitari pentru decizie dar nu cred ca o sa il iubesti cum merita

| sasha_6515 a răspuns:

Felicitari pentru alegere.nu se poate de la maternitate. doar e la casa de copii