| coco36 a întrebat:

Vreau sa adopt un copil direct din maternitate. Daca vreo mamica nu poate sa isi creasca bebelusul pot sa o ajut.

2 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Faci un gest foarte frumos. Poti sa adopti unul direct de la spital cand are decat 2, 3 zile.Cred ca aici nu e nimeni care nu vrea sau nu poate sa isi creasca copilul. Daca vrei unul mai mare il poti adopta de la un centru de plasament.Mai mult nu pot sa te ajut pentru ca am doar 10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o fetita, nasc in martie, sunt din dambovita, am 17 ani, iar tatal fetei nu mai recunoaste copilul, ai mei nu-l vor... yoo_alex_girl este id meu