| RiRi5846 a întrebat:

Vreau sa citesc o carte buna.Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand cu caldura sa citesti carteabig grinAMA CU CAMELII, de Alexandre Dumas-Fils(nu stiu daca ai auzit de ea) e foarte frumoasa si interesanta in acelasi timp, apoi ai putea citi cartea:MISTERELE PARISULUI, de Eugene Sue, la fel o carte destul de interesanta si ultima care ti-o recomand este cartea:STRABATAND VEACURILE, de E.G. White.
Sper sa-ti fiu de folos cat de cat!

5 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Carrie-Stephen King.

| loraa a răspuns:

Alchimistul-de Paulo Coelho.e carte foarte interesantawinking

| AnneKitten a răspuns:

Celebritate-Jackie Collins,Clubul V-Kate Brian, Kelley Armstrong -Seria Fortele raului absolut, Kate Brian-Iubitul virtual, Nu plange sub clar de luna-Heather Davis, Mai las-o moale cu fantomele-Megan Crewe etc. funda?kiss

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă ne dai şi câteva indicaţii, cu ec-ai mai citit şi ţi-a plăcut, sau în ce gen ai vrea să fie cartea, ai primi răspunsuri mai apropiate de preferinţele tale.

Încearcă Jocurile foamei (sunt 3 cărţi).

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cum n-ai specificat o categorie anume de carti, iti spun una la intamplare, dar care merita: :"Femeia in alb" a lui Wilkie Collins.Este facut si un film dupa aceasta carte.