| Superior a întrebat:

Vreau sa cumpar masca aceasta : https://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1496491065&sr=8-1&keywords=jason+mask,cam in cat timp vine si daca bifez FREE Two-Day
Shipping, o sa am transport gratuit?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca produsul este in Statele Unite va dura ceva, mie mi-a venit un pachet dupa mai bine de doua luni. Cauta si tu pe site-ul din UK, asa iti va ajunge cam intr-o saptamana.

| XxT3rIbL3xX a răspuns:

Pai siteul e amazon, deci daca vine din strainatate maxim 1 luna (2-3 sapt)

| GnCosmin a răspuns:

Daca bifezi FREE TOW DAY inseamna ca daca iti vine in 2 zile e gratis transportul...fratele meu si.a cumparat una (sta in S.U.A) si.ia avenit in aprox 48 ore
Dar in vazul tau va veni in cel mai bun caz in 2-3 saptamani iar in cel mai rau 2-3 luni
Transportul din cate stiu e vre.o 10-20$(nu stiu exact stiu sigur ca dai pai mult pe transport)
Poti suna la info sa vezi ce iti zic
Bafta

| trapbest091 a răspuns:

Pe amazon transportul costa bani nu foarte mult vreo 2 3 euro ea vine in vreo 2 3 saptamani pentru ca trebuie sa se stranga la ei acolo multe comenzi sa faca doar un transport.

| Fărănumenoname333 a răspuns:

Intr-o luna, si nu! Vorbeste cu operatorii!