| lazio9 a întrebat:

Vreau sa depun un CV mi-am cumparat o monstra care vine completata.Nu prea stiu exact ce sa scriu la urmatoarele

Profesia
Locul de munca
Functia Ocupata
Perioada

la Profesie ar trebui sa scriu: marochiner si agent paza
Locul de munca( adica fostele caci nu mai am nici un loc momentan : Confexy.srl & agent paza unitatea miltara8078
Functia ocupata: marochiner cealalta e de agent de paza
perioada blah blah...
help! tongue

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai si ce ti-e neclar? Ca nu pricep...
Oricum, scrii de doua ori aceeasi chestie :
Profesia : aici trebuie sa treci ce ai tu pe diploma, daca ai diploma. Daca nu, nu treci nimic.Sau poti trece tot marochiner.
Locul de munca: confexy.srl
Functia Ocupata : marochiner
Perioada : 05.09. 2012 - 09.01. 2013 (de exemplu).
Si faci aceeasi chestie pentru agent de paza.
Nu scrii si marochiner si agent de paza pe acelasi rand.

| mgtow a răspuns:

La perioada pui ce ai in contract data inceperii si cand ai terminat munca in acele sectoare de munca si nu uita sa pui o poza sus in dreapta alb negru daca o imprimi si colorata sa ramana daca o trimiti pe internet