| Nykoletttta a întrebat:

Vreau sa devin animatoare ce credeti despre meseria asta? Multi spun ca te prostituiezi

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

-eu nu cred asta, orice meserie care iti place e cea potrivita pentru tine
- poate cei ce ti-au spus asta sunt doar gelosi

4 răspunsuri:
| Alissa193 a răspuns:

E tentanta meseria, se cistiga bine. dar mie mi-ar cam fi rusine, in special daca dai de oamenii pe care ii cunosti, in cluburi. Dupa cum ai pus tu intrebarea, se vede ca nu vrei de buna voie ci ai nevoie de bani. E alegerea ta, nu e pentru totdeauna, e o experienta noua, dar va trebui sa suporti critici din partea apropiatilor/prietenilor. p. s:nu e prostitutie dar asa meserie se asociaza cu fete usoare, care aleg o cale mai simpla de a face bani multi. Oricum e alegerea ta, de aceea Succes!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inseamna a creea buna dispozitie clientilor, cu scopul de a-i determina sa ramana cat mai mult in locatie si sa consume. Buna dispozitie in general e perceputa prin a consuma alcool, iar patronii apreciaza mai mult multumirea clientului platitor decat demnitatea angajatului, caruia ii cere sa-l multumeasca pe client.As vrea sa-ti raspund mai,, ocolit,, dar cred ca vrei un raspuns sincer, nu? Da, fata de anumiti clienti, animatoarelor li se cere sa-si depaseasca atributiile prevazute in contract.In cazul ca refuza, sunt inlocuite-metodele de a desface un contract de munca sunt multiple-, iar daca accepta, mai devreme sau mai tarziu li se atribuie si anumite,, calificative,, care nu le ajuta in viitor.Alege singura ce doresti sa privesti in oglinda.

| Crisstttina a răspuns:

E o meserie de tarfulita happy

| AAlinaaa a răspuns:

Parinti tai ce parere au despre asta? Nu cred ca s-ar simti prea mandri de tine! ^^