| Evelyne21 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cum sa procedez in cazul in care vreau sa devin animatoare. Exista vreo companie ce recruteaza? need help

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu te duce la companii din astea, nu cred ca sunt de incredere, du-te in cluburi si intreaba, dai si o proba sa vezi cum stau lucrurile, sau poti sa cauti anunturi...

| Evelyne21 explică (pentru Bondarel99):

Ms frumos draga. O sa incerc in cluburi.

| magicianul a răspuns (pentru Bondarel99):

Era o companie d-asta,care recruta fete,le scotea din țară, apoi le lua pașapoartele/actele și le obliga să se prostitueze...
Care se opuneau, nu-și luau bătaie, ca să nu aibă semne pe corp, în schimb le băgau curent pe ele...
Pe bune.La 220.
După o ședință de felul ăsta, percutau fără probleme și munceau ca niște...
Furnicuțe.
Era să zic albinuțe - te-ai prins, nu?
Deci sfatul meu e să își caute ceva de lucru p-afară, dar la cules de căpșuni, de exemplu.
Dacă tot îi place să stea în genunchi...

| Evelyne21 explică (pentru magicianul):

Nu am inteles treaba cu capsunile?!