| Harapumar a întrebat:

Vreau sa fac cadouri de crăciun de mana.
Vreau niste idei de as putea face.
Cu lucruri din casa

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Suntem în 2017, îmi pare rău că te dezamăgesc, dar nimeni n-o să dea 2 bani pe cadourile tale făcute în casă.

| raducanuu a răspuns:

Eu zic sa cumperi totusi un lucru mai practic, dar daca insisti pe niste lucruri facute manual ar trebui sa cauti pe internet cateva idei bune. Uite aici un site plin de cadouri faine http://pravalia-cu-surprize.ro. Poate asa iti faci niste idei cam ce poti face. Eu iti recomand un tablou facut de tine (nu pictat, ci confectionat din diverse lucrusoare dragi celui caruia ii faci cadoul)