| oracoluldindelphi a întrebat:

Vreau sa fac o pagina care sa trateze cateva subiecte ce ar putea interesa in principal fetele. Problema este ca nu prea stiu cum as putea sa o denumesc.
M-am gandit la "Treaba noastra", "Coltul barfitoarelor" sau "Patratelul rosu" (intentionez sa postez si subiecte ce tin de sexualtiate si alte chestii care ar putea interesa). Ce imi sugerati? Aveti si alte idei? Le astept cu placere.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

La taifas.

| lays a răspuns:

Intre fete...mai mult nu stiubig grin

| oracoluldindelphi explică:

Multumesc, fetelor. O sa iau in calcul ambele variante happy