| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un blog. si mi-am facut cont dar cand sa trec la a 3a etapa nu merge si imi spune : Confirmaţi-vă identitatea
Uneori solicităm verificarea pentru a proteja utilizatorii de abuzuri. Completaţi formularul de mai jos pentru a putea verifica identitatea dvs. trimiţându-vă un mesaj text prin SMS.

În cazul în care contul dvs. a fost dezactivat, fie completaţi formularul de mai jos (vom trimite un mesaj text pe telefonul dvs. mobil), fie contactaţi serviciul de asistenţă pentru a restabili accesul la contul dvs. fără a utiliza un telefon.
Opţiuni de confirmare
Mesaj text
Google va trimite pe telefonul dvs. mobil un mesaj text care conţine un cod de confirmare.
Apel vocal
Google vă va apela vocal automat pe numărul dvs. de telefon, pentru a vă comunica un cod de confirmare.

[ sau asa imi zice cand dau crati-va un blog.]

si nu vr sa dau nr.

deci ce trebuie sa fac big grin?
funda:*.

1 răspuns:
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Fa alt blog