| Elena1234456 a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa imi fac un blog pe www.blogspot.com si urmez toti pasii ajung la:

" Confirmaţi-vă contul
Aproape aţi terminat! Nu mai trebuie decât să verificăm contul dvs. înainte de a-l putea crea.

Confirmarea contului ajută la:

* Prevenirea spamului: încercăm să ne asigurăm că toate conturile sunt create de persoane adevărate şi nu de roboţi.
* Recuperarea accesului la cont: vom utiliza informaţiile dvs. pentru a vă verifica identitatea în cazul în care veţi pierde vreodată accesul la contul dvs.
* Comunicare: vom utiliza informaţiile dvs. pentru a vă informa în legătură cu modificări importante survenite în contul dvs. (de ex., modificări ale parolei efectuate dintr-o locaţie nouă).

Cu excepţia cazului în care ne indicaţi să procedăm altfel, numărul dvs. de telefon nu va fi niciodată vândut sau oferit altor companii şi nu îl vom utiliza decât pentru acest pas de efectuare a confirmării, pentru recuperarea parolei şi pentru probleme legate de securitatea contului. Cu alte cuvinte, nu trebuie să vă faceţi niciodată griji în legătură cu primirea din partea companiei Google a unor apeluri sau a unor mesaje text nesolicitate.

Pentru mai multe informaţii, citiţi întrebările noastre frecvente.
Opţiuni de confirmare
Mesaj text
Google va trimite pe telefonul dvs. mobil un mesaj text care conţine un cod de confirmare.
ţara Romania"

si cand imi scriu numarul de telefon (sunt pe Cosmote) nu imi merge, spune ca am gresit numarul? Vreau cat mai multe raspunsuri, la care imi merge dau cu cea mai mare placere fundita va rog din suflet ajutati-ma :(.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Nu am primit nimic.

| Elena1234456 explică:

Da./ nu este nimic.

| BuLLetBtwin a răspuns:

La spam ai verificat?

| mrsolo a răspuns:

Poate ai primit un email si trebuie sa il confirmi, uitete in inbox la emailu cu care ai creat blogul sau la spam!