| MocanuAlexia a întrebat:

Vreau să facem o comunitate să vorbim despre orice, cine vrea să se bage?

4 răspunsuri:
| REMiXDJ a răspuns:

Cine vrea comunitate poate folosi acest site: www.Paltalk.com.
Inregistrarea este free, iti poti face camera ta, in camera daca camera este pe culoare neagra pot fi online maxim 250 useri simultan, PALTALK are un soft de tip messenger care trebuie instalat ca sa sai legatura in site.PALTALK ofera facilitati de chat-scris, de webcam online, de muzica poti pune muzica pe camera ta sau asculta muzica sau ce vorbesc atii in alte camere, ai microfon, ai un magazin virtual cu VGifts - cadouri virtuale foarte frumoase ca poze-stickere care se cumpara online.Preturile si alte detalii citi in site.Recomand deasemene si aceste site-uri unde va puteti face grupul-comunitatea voastra personala:
1.Second Life ( www.SecondLife.com )
2.iMVU ( www.iMVU.com )
3.PALTALK ( www.Paltalk.com )
4.CAMFROG ( www.Camfrog.com )
5.SANSAR (www.Sansar.com )
6.TWiNiTY ( www.Twinity.com )
7. VRCHAT ( www.VRChat.net )
8.HiGHFiDELiTY ( www.HighFidelity.com )

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aceasta este cea mai bună comunitate, căci putem vorbi despre orice.
În plus, softul este bine conceput pentru aceasta.
Dacă ai avea o nouă comunitate, ai avea nevoie de un soft echivalent.
Eu am propus deja cuiva din TPU, ca să formăm comunități TPU-UPT offline. îți propun și dtale.
Eu locuiesc în Cluj.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Adica, ceva de genul... aaaa... TPU?!? big grin

| MocanuAlexia explică (pentru CarcotasulVesel):

Un pic mai diferit vreau față de TPU.