| didi33 a întrebat:

Vreau sa fiu raraita. Cum pot? Imi doresc mult sa fiu raraita. Daca vreau pot vorbi cateva fraze, prefacandu ma ca sunt raraita, dar nu mai mult. Cunosc persoane raraite si ador accentul lor. Iar ei vor sa scape de el!

Ei bine, spune ti mi daca stiti ce cuvinte sa pronunt mai rar sau cum sa ma formez si sa ma obisnuiesc sa fiu asa.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Nu cred ca e bine ce vrei tu.S-ar putea sa nu mai poti reveni la normal si plus ca va veni un moment cand vreo gasca o sa rada de tine pentru acest defect si nu vei sti unde sa te mai ascunzi.Parerea mea.Bafta! happy

| Cruciuliță a răspuns:

Zi rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr toata ziua daca vrei sa fi una care caraie, ca ciorile
Bre, alea asa se nasc, cu defectul ala. ca si sssss-istiii laughing pricepi? ce vezi tu misto in limba cioreasca?