| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fiu raraita. Cum pot? Adica eu sunt puutin sasaita, insa nu prea se observa. Dar imi doresc mult sa fiu raraita. Daca vreau pot vorbi cateva fraze, prefacandu ma ca sunt raraita, dar nu mai mult. Cunosc persoane raraite si ador accentul lor. big grin Iar ei vor sa scape de el!
Ei bine, spune ti mi daca stiti ce cuvinte sa pronunt mai rar sau cum sa ma formez si sa ma obisnuiesc sa fiu asa. big grin

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Si eu sunt raraita x_x

nu cred ca poti face ceva sa fii raraita, incearca sa pronunti cat mai multe cuvinte cu "r" si sa-l zici ca pe un "h" aproape "l"hee hee

| boarandreea a răspuns (pentru fluturas):

Asta fac si eu si imi iese adia vorbesti frantuzeste

| LifeFail a răspuns:

Ahhh.
Si eu am un var rarait. Si iubesc accentul luilaughing
By the way, am aceeasi problema:-

| CraziNess a răspuns:

Wow...eu sunt raraita...angry urasc chestia asta.Ma incurcalaughing nu-s ce sa spun laughing incearca ca in loc de "r" sa spui "h" eu depilda asa vorbesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau sa fiu rarita dar nu pot

| Dox_Kentzor_1998 a răspuns:

Incearca sa nu iti misti limba cand spui "R" si repeta de foarte multe ori ...pana te vei obisnuit cu acel "R"