| IoanaDariaH a întrebat:

Pentru mine persoanele raraite sunt foarte simpatice.Cunos multe persoane raraite.

Stiu ca asa te nasti dar am auzit ca poti deveni rarait, sasait etc.

Variante?(pentru a deveni raraita)

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu poti deveni. Poti doar sa imiti dar nu suna la fel cu originalul. Si nu e prea simpatic sa fii sa stii. Eram o data cu o fata si i-am zis "te fur" si ea a inteles "te fu*".

| IoanaDariaH explică (pentru mentholinks):

Esti rarait?

| mentholinks a răspuns (pentru IoanaDariaH):

Da

| IoanaDariaH explică (pentru mentholinks):

Am auzit ca poti sa imiti raraiala(suna ciudat)daca atunci cand spui litera r sa nu iti misti limba.E adevarat? Vezi la tine