| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un site si nu stiu ce sa pun in el. Voi ce ati vrea sa gasiti pe un site? Ce v-ar capta atentia? Ce v-ar face sa mai intrati pe acel site?
Mersi anticipat!

5 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Poze, filme, bancuri, perle, jocuri, chat...

Răspuns utilizator avertizat
| mikko a răspuns:

Buna...cum ti-ai facut siteul? pliz.id adaa_aye...multzam mult

| lonelyangel a răspuns:

Eu as intra pe un site cu ultimele tendinte in muzica... adica cele mai noi hituri si topuri etc. Ar fi super!

| dyanna99 a răspuns:

In primul rand, vrei sa-ti faci un site despre tine? In fine... daca il faci despre tine as vrea sa gasesc in el: Datele tale ( nume, prenume, varsta...etc), poze cu tine ( ca sa te cunoastem mai bine) sa ne dai id-ul tau ( ca sa te putem contacta), nr. de telefon, sa ne lasi sa ne logam pe site! Sau deexempu... iti dau o idee buna ce fac eu cu inca 2 fete. Sa va faceti o trupa! Daca va faceti o trupa... sa scrietzi despre voi... etc sa raspundeti,, fanilor''...etc! Ca atata!