| tukhey23 a întrebat:

Buna(sunt nou pe aici) si sincer incepe sa imi placa.Am vazut ca toata lumea pune intrebari(mai bune si mai proaste), dar vreau sa pun si eu o intrebar:de ce intrati voi pe acest site, la ce va asteptati inainte sa intrati aici... sa gasiti aici? Si ce va place aici(fie intre noi ce va deranjeaza aici)?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Intru pe site pentru ca am ajuns un pic dependentahee hee sunt curioasa din fire, vreau sa vad ce intrebari mai sunt, sa ma mai amuz de unele, sa imi pun capul la contribuite la altele. mi-am facut si prieteni aici, deci numai de bine!
Bineinteles ca mai sunt si dificultati cu unii useri dar cine a mai vazut padure fara uscaciuni?

10 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Pai la inceput eram curios, apoi a inceput sa-mi placa, te simti mai bine daca ajuti pe cineva, chiar si cu un sfat!winking

| anonim a răspuns:

Sa-ti dau cateva nume sa le urmaresti?big grinbig grins-ar putea sa iesi la fel de repede precum te-ai inscris.big grin

| anonim a răspuns:

Pentru tukhey23
sincer sa fiu, chiar nu vad legatura.nu am dat nume, iar de tine chiar nu stiam ca existi aici pe site.insa sper sa ai simtul umorului, caci altfel va fi greu sa te mentii, chiar si ascunzandu-te in spatele unui nimic.''sa fii primit''big grin

| hashe86 a răspuns:

Imi place aici ca poti interactiona in mod direct cu oameni de difeite varste, diferite conceptii, diferite localizari geografice. imi place ca invat si aflu multe lucruri. imi place lumea care se perinda pe aici.
nu e nimic care sa mi deranjat pana acum aici, sau oricum nu ma las afectat si prefer sa vad partea buna a lucrurilor si a oamenilor. cred ca daca vom reusi cu totii sa fim cat mai relaxati aici, treaba va merge bine in continuare.

| tukhey23 explică:

@emil:eu vedeam cand am intrat aici prima data lucrurile mai amuzant. Dar nu iti fa griji... plec greu big grin

| tukhey23 explică:

@emil sincer nu ma ascund si app(ma numesc emanuel), esti singurul de aici si(mai sunt cativa)care spun lucrurilor pe nume... si app daca imi puneam numele, avem prea multe ''domnisoare'' la usa;-)

| nicky a răspuns:

Imi place ca pot sa mai ajut din cand in cand pe cineva cu cate un sfat sau sunt ajutata la fel cu sfaturi. In plus poti sa inveti multe lucruri.

| 44-mytel a răspuns:

Cind cunosc raspunsul la o intrebare, raspund cu placere, fiind convins ca raspunsul meu, ajuta pe cineva.
Pe de alta parte, din raspunsurile altora, invat si eu cite ceva.

| ingeras_3707 a răspuns:

Imi place sa pot ajuta cu sfaturiwinking