| IIIx333III a întrebat:

Vreau sa imi fac un oracol pentru clasa a 6-a. Am avut si in a 5a, si in a 4a, si acum imi voi face si in clasa a 6a. Ce idei de intrebari, stiluri pentru pagina, orice, aveti?happy Funda la cel mai lung raspunswinking

1 răspuns:
| Antonimu a răspuns:

Sfatul meu?! Sunt niste prostii, nimic bun in chestia asta, doar o curiozitate puerila fata de colegi. Inainte sa incepi sa imi dai in cap ca am zis asta gandeste-te la ce alte lucruri mai bune de facut ai putea sa faci, decat sa scrii un caiet care peste ceva ani o sa il pierzi sau o sa il arunci.