| Pisicuta11 a întrebat:

Vreau sa îmi iau un peruș de ziua mea (5 iunie ) dar tata nu vrea pentru ca nu m.am descurcat prea bine la teza la mate crying((. Și pentru ăsta nuci ziua nu mi.o mai face. Dar în legătură cu perusul. Mai am un papagal Agapornis și un cățel și tata îmi zice ca fac ferma animalelor eu îi zic ca mă ocup eu de ele dar nici nu vrea sa audă! On vara plec la tara și I. Am zis ca plec cu perusul acolo și el a zis nu am pene sa dau bani de ăsta vreau perus dar eu vreau un peruș sa vorbesc cu el sa îl dresez sa stea pe deget. Ce mă fac. Dau funda sad

1 răspuns:
| TinaLondon a răspuns:

Salut! Încearcă sa îți convingi părinții ca vei obține note mai bune! Ca vei fi cea mai buna și ca îți vei da silința din toate puterile! Și ca perusul te va motiva sa iai note mari și sa fii cea mai buna! Încearcă sa le explici părinților cu cuvintele tale, deschideți sufletul și demonstrează cit de mult îți dorești acest peruș! Bafta!