| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc din nou de fumat.Cum sa fumez din nou,prima' tigara sa nu imi vina rau sau ameteala etc? Fara jigniri si alte chestii gen, nu te apuca!'

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te apuca.

| Dismally a răspuns:

Oricum ai fuma tot vei ameti de la prima tigara deci nu prea conteaza cum o faci happy

| greyhound a răspuns:

Nu te apuca, iti zic asta ca si fumator.
Faza cu ameteala e cam asa, daca ai fumat mult timp inainte si n-a trecut chiar mult timp de cand te-ai lasat, n-o sa simti nici o ameteala si nici n-o sa te apuce tusea.
Altfel, poti sa fumezi o tigara, ametesti dar asta e, n-o sa se mai intample la urmatoarele sau sa o iei treptat, de la niste tigari mai usoare pana la cele pe care le preferi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca ceva mai light intai...cu timpul poti sa le schimbi cu ceva mai tare.