| anonim4441 a întrebat:

Fumez de azi si azi cand am terminat tigara m-a luat ameteala dc? cum sa fumez corect ca sa nu mai ma ia ameteala... si nu ma luati ca mai bine ma las de tigari ca nu-i bine vreau seriozitatewinking dau funda cine imi explica cum sa fumez corect ca sa nu mai ma ia ameteala

Răspuns Câştigător
| sofiameaw a răspuns:

Haha, am fost si eu in situatia ta acum vreo 2 ani cand am pus prima data gura pe o tigara laughing pe mine m-a luat ameteala de la 2 fumuri, si m-am innecat rau, nu am mai fumat pentru aproape 1 an pana la revelion....Secretul e sa tragi in piept (tragi din tigara, si brusc trebuie sa fii gen" haaa, vine mama" sa tragi brusc aer in piept). Stai calm, mie si acum mi se intampla cand fumez (ocazional fumez, cei drept)...Ah si poate vrei sa incepi cu tigari mai usoare, gen vogue. sper ca te-am ajutat macar putin. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Daca ai inceput de azi asa este la inceput..nu trebuie sa o fumezi totata putin cate putin ca ti se obisnuiasca organismul. asta este sfatul meu. funda?

| d3javw a răspuns:

Pai asa se intampla la cei care se apuca de fumat. dupa cateva fumuri ametetsti tare dar iti revi repede cate putin in feicare zi sa se obisnuiasca organismul oricum e o prostei sa fumezi dar asta e sfatulbig grin